4 Gece 5 Gün Mavi Tur Teknelerinde Deniz Tatili

Yaz aylarının popüler tatil modeli mavi yolculuk da 4 gece 5 gün mavi tur deneyimi yaşamak ister misiniz ?

Hareket limanları arasında yer alan Marmaris, Bozburun, Bodrum, Göcek veya Fethiye limanlarından başlangıçlı mavi tur teknelerinde aileniz veya arkadaşlarınız ile haydi denize!

Mavi tur teknelerinde normal süre 7 gece 8 gün şeklindedir ancak misafirlerin tercihlerine ve tatil sürelerine göre bu süre değişebilir. 4 gece 5 gün de en çok aranılan tatil süreleri içerisinde yer alır. Mavi yolculuk tekneleri için tatil sürenizi belirtmeniz gerekir zira tekne sahibi önce ki veya sonra ki turlarının programlarını oluşturur.

4 gece 5 gün mavi tur

4 gece 5 gün mavi tur

4 Gece 5 günlük tekne kiralamasında gezeceğiniz bolca yer olacaktır. Rota içerisinde gidilecek yerleri kaptanınız veya seyahat acentesi yetkiliniz ile ister turdan önce isterseniz de tur sırasında oluşturabilirsiniz. Sizi önerimiz, tur öncesi turunuz ile alakalı tüm detayları netleştirmenizdir. Tabi ki de, turunuz sırasında hava ve deniz koşullarına göre tekne kaptanının güvenlik sebebiyle rotayı değiştirme hakkı bulunur. Unutmayın ki, denizde her zaman güvenlik önce gelmekte.

mavi tur tekneleri

mavi tur tekneleri

Mavi tur tekneleri ile denizde bir süreliğine ikamet etmenin tadı emin olun ki çok başka güzel. Şayet deniz tutması yaşamıyorsanız, kapalı alanlarda uzun süre kalma korkunuz yok ise ve denizi çok seviyorsanız işte size bulunmaz fırsat. Teknede yaşam hem keyifli ve hem de çok dinlendirici. Kara tatil modellerinden tamamen ayrılan bu tatil tipi size çok ayrıcalıklı zevkler sunacaktır.

Tekne kaptanı ve mürettebatının da deneyimli olması, gidilecek yerleri çok iyi bilmeleri sizlere turunuz boyunca çok kolaylıklar sağlar. En azından misal taze balık yemeyi isterseniz kaptanınız sizi balığı bol olan yerlere götürebilir. Tur boyunca balık avlamak isteyebilirsiniz ya da turunuz boyunca maskeli dalışlar yapmak isteyebilirsiniz. Bir başka ifade ile tur süresince su kayağı gibi adrenalin içeren su sporları zevkini sessiz sakin koylarda yaşamak isteyebilirsiniz.

Kaş, Kekova gibi tarihi güzellikler içeren bölgelere tekne ile gitmek isterseniz, su altının muhteşem güzelliklerine şahitlik yapabilirsiniz.

mavi tur teknesinde konaklama - Santa Maria gulet

mavi tur teknesinde konaklama – Santa Maria gulet

Datça, Knidos’u bir de tekne ile keşfedin. Akşam üstü gün batımını tekne üzerinde izlemeden gelmeyin diyoruz. Son yıllarda düzenlenmeye başlanan Marmaris rallisini, Hisarönü körfezinden yada Datça açıklarından tekneden izleyebilirsiniz. Bu ayrıcalığı siz de yaşabilirsiniz.

Örneklerimiz çoğalabilir ama önemli olan sizlerin mavi tur tekneleri ile denize gelmeniz. Süre ister 4 gece olsun ister 7 gece olsun, gezeceğiniz çok koy ve enfes güzellikleri yaşama imkanınız olacak. Şirketimizin deneyimli ekibi ile mavi yolculuk turlarını oluşturmada sizlere yardımcı olabiliriz. Erken rezervasyon indirim fırsatlarında istediğiniz teknede tatil ayrıcalığı yada son dakika fırsatları içerisinde boş kalan bir teknede mavi tur heyecanı, siz hangisini isterseniz biz sizinleyiz!

Sitemiz içerisinde ki Tekneler sayfamızdan istediğiniz tekneyi inceleyebilir ve ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Sizlere güzel bir deniz tatili sunmanın heyecanı içerisinde olacağız. Şimdiden iyi tatiller dileriz.

4 Gece 5 Gün Mavi Tur

Rezervasyon Formu

Tur talebiniz bize ulaşması itibariyle 24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.