Bodrum- Göcek- Bodrum

  1. Bodrum
  2. Palamutbükü- Kargı
  3. Serçe- KızılAda
  4. Göcek
  5. Çiftlik- Bozburun
  6. İnceburun- Knidos
  7. KaraAda- Bodrum
  8. Bodrum

1.Gün: Bodrum: Bodrum’dan  14:00-15:00 saatleri arası teknenize binersiniz. Geceyi muhteşem Bodrum Limanı’nda geçirirsiniz.

2.Gün: Palamutbükü-Kargı: Sabah erken saatlerde yola çıkıp Palamutbükü’ne geçersiniz. Göreceğiniz en eşsiz sularda bir mola verip, kahvaltınızı burada yaparsınız. Sonra Kargı’ya geçip, geceyi burada geçirirsiniz.

3.Gün: Serçe- KızılAda: Sabah güzel bir kahvaltı sonrası, Serçe Limanı’na geçersiniz. Güzel bir denizde yüzüp, vakit geçirdikten sonra buradan KızılAda’ya demirlersiniz. Akşam yemeği ve gecelemeyi burada yaparsınız.

4.Gün: Göcek: Sabah erken saatlerde seyire başlayıp, Göcek’e varırsınız. Dünyaca ünlü Göcek, masmavi koylarıyla, muhteşem manzarasıyla sizi bir gece misafir eder. Bu arada yapmak istediğiniz obsiyonel turlara da katılabilirsiniz.

5.Gün: Çiftlik- Bozburun: Göcek’ten ayrılabilmek biraz güç olsa da, sabah kahvaltınızı da yapıp Çiftlik’e geçersiniz. Çiftlik, göreceğiniz en berrak sulara sahip bir koydur. Burada denizin tadını çıkardıktan sonra Ege’nin şirin köyü Bozburun’a geçersiniz.

6.Gün: İnceburun- Knidos: Sabah erken saatlerde İnceburun’a geçip, kahvaltınızı burada yaparsınız. Oradan antik şehir Knidos’a geçersiniz. Tarihin içine bir yolculuk yaparsınız.

7.Gün: KaraAda- Bodrum: Sabah KaraAda’ya geçip leziz bir kahvaltı sonrası, denizin derinlikleri keşfedebilirsiniz. Oradan Bodrum Limanı’na geçip, geceyi burada geçirebilirsiniz.

8.Gün: Bodrum: Sabah gözlerinizi muhteşem Bodrum manzarasıyla açarsınız. Güzel bir kahvaltı sonrası saat 10:00’da tekneden ayrılırsınız.