Bodrum- Gökova Körfezi- Bodrum

  1. Bodrum
  2. Orak Adası- Çökertme
  3. Yedi Adalar- Uzun Liman
  4. Tuzla- İngiliz Limanı
  5. Kleopatra Adası- Karacasöğüt
  6. Kargılı- Kisebükü
  7. Pabuçburnu- Yalıçiftlik- Akvaryum
  8. Bodrum

1.Gün: Bodrum: Bodrum Limanından demir alınır, Poyrazköyü’ne geçilir. Oradan da Yalıçiftlik’te geceyi geçirirsiniz.

2.Gün:Orak Adası- Çökertme: Sabah kahvaltıdan sonra Orak Adası’na geçilir.Burada deniz ve öğle yemeği molasından sonra Çökertme Koy’una varırsınız. Güzel mavi sulardan kendinizi alamazsınız! Çökertme’de akşam yemeğini muhteşem manzara eşliğinde yedikten sonra, geceyi burada geçirirsiniz.

3.Gün: Yedi Adalar- Uzun Liman: Sabah kahvaltıdan önce Yedi Adalar’a doğru yola çıkarsınız. Burada bir sürü küçük adalar geziceksiniz. Bol bol yüzüp, bu berrak sularda dalış yapabilirsiniz.İlk önce Küfre Koy’una daha sonrada Uzun Liman’a geçip, gece burada doğanın içinde uykuya dalabilirsiniz.

4.Gün: Tuzla- İngiliz Limanı: Sabah kahvaltıdan sonra buradan çıkıp, ilk öce Tuzla Koy’una geçersiniz. Burada güzel bir deniz ve yemek molasından sonra, geceyi geçirmek için İngiliz Limanı’na demirlersiniz.

5.Gün: Kleopatra Adası- Karacasöğüt: Sabah kahvaltıdan sonra Kleopatra Adası’na gitmek üzere yola çıkarsınız. Bu efsanevi koya gelince suyun içinden çıkmak istemeyeceksiniz! Burada adanın tadını çıkarıp, rotanızı Karacasöğüt’e çevirirsiniz. Geceyi bu şirin limanda geçirirsiniz.

6.Gün: Kargılı- Kisebükü: Erken saatlerde yola çıkıp, kahvaltıyı Kargılı Köy’ünde yaparsınız. Gününüzü burada geçirir, akşam yemeğinizi ve gecelemeyi Kisebükü’nde yaparsınız.

7.Gün: Pabuçburnu- Yalıçiftlik- Akvaryum: Sabah kahvaltıdan sonra Pabuçburnu’na geçip, deniz ve yemek molası verirsiniz. Öğlen yemeğinden sonra Alman Koy’una varırsınız. Burdan sonraki en son durak Akvaryum Koy’u. Akşam yemeğini burada yiyip, son gecenizi bu koyda geçirirsiniz.

8.Gün: Bodrum: Sabah kahvaltıdan sonra, Bodrum’a maceranın başladığı yere geri dönersiniz.