Bodrum- Hisarönü Körfezi- Bodrum

 

  1. Bodrum
  2. Palamutbükü- İnceburun
  3. Aktur- Bencik Koyu
  4. Emel Sayın Koy- Orhaniye- Selimiye
  5. Dirsekbükü- Bozburun
  6. Datça- Knidos
  7. KaraAda-Bodrum
  8. Bodrum

1.Gün: Bodrum: Saat 15:00’de Bodrum Limanından tekneye binmenizle maviyolculuk serüveniniz başlamış olur. Akşam yemeğini de eşsiz Bodrum manzarasıyla yedikten sonra ister Bodrum’da, isterseniz KaraAda yakınlarında bir koy da geceleme yaparsınız.

2.Gün: Palamutbükü- İnceburun: Sabah erken saatlerde yola çıkılıp, Palamutbükü’ne varılır. Ender görebileceğiniz bir manzara çıkar karşınıza. Burada öğle yemeği ve o eşsiz sularda yüzme ayrılcalığı. Sonra İnceburun’a geçip, akşam yemeği ve gecelemeyi bu güzel koy da yaparsınız.

3.Gün: Aktur- Bencik Koyu: Sabah güzel bir kahvaltı sonrası Aktur’a doğru seyir yaparsınız. Bu güzel yerde deniz molası ve öğle yemeği sonrası Bencik Koyu’na geçilir. Koy’un çok dar bir girişi vardır, burdan geçtiğinizde muhteşem bir manzarayla karşılaşırsınız. Geceyi bu eşsiz koy da ayışığının altında geçirirsiniz.

4.Gün: Emel Sayın Koyu- Orhaniye- Selimiye: Sabah leziz ve keyifli bir kahvaltı sonrası Emel Sayın Koy’una oradan da Orhaniye’ye geçilir. Kızıkumu plajında denizin üzerinde yürüyerek karşıya geçenleri göreceksiniz. Bunu tekneden inerek siz de yapabilirsiniz.

5.Gün: Dirsekbükü- Bozburun: Sabah Selimiye’de doğanın kucağında kahvaltınızı yaparsınız. Dirsekbüküne geçilip bu güzel koyda yüzme molası ve öğle yemeğinden sonra çok şirin bir balıkçı kasabası olan Bozburun’a geçersiniz. Gecelemeyi bu güzel koy da yaparsınız.

6.Gün: Datça- Knidos: Sabah erken saatlerde Datça’ya doğru seyir yaparsınız. Kahvaltınızı Datça’da, bol oksijenli havada yaparsınız, oradan Kidos’a geçer tarihin içine dalarsınız. Gecelemeyi burada yaparsınız.

7.Gün: KaraAda- Bodrum: Sabah kahvaltıdan sonra Kara Ada’ya geçip, geceyi geçirmek için Bodrum Limanına gelirsiniz.

8.Gün: Bodrum: Sabah güzel bir kahvaltı sonrası 10:00’da tekneden ayrılış vakti.