Bodrum- Hisarönü Körfezi- Marmaris

  1. Bodrum
  2. Palamutbükü- İnceburun
  3. Aktur- Bencik Koyu
  4. Emel Sayın Koyu- Orhaniye- Selimiye
  5. Dirsekbükü- Bozburun
  6. Kızıl Ada- Serçe Koyu
  7. Kumlubük- Cennet Adası
  8. Marmaris

1.Gün: Bodrum: Bodrum Limanından saat 15:00 de tekneye binişinizle maviyolculuk hikayeniz başlar. Akşam teknede yemek ve Bodrum’da geceleme.

2.Gün: Palamutbükü-İnceburun: Sabah kahvaltısından sonra Palamutbükü’ne yol almaya başlarsınız. Burada sessizliğe ve en güzel mavi sulara tanık olursunuz. Öğle yemeğinizi de burada yiyip, akşam ve geceleme için İnceburun’a yol alırsınız.

3.Gün: Aktur- Bencik Koyu: Sabah güzel bir kahvaltıdan sonra Aktur’a geçersiniz. Bu doğa harikası yer, deniziyle de ünlüdür. Öğle yemeğinizin ve denizin de tadını çıkarttıktan sonra Bencik Koy’u na geçip, orada yıldızların altında gecelersiniz.

4.Gün: Emel Sayın Koyu- Orhaniye- Selimiye: Sabah kahvaltınızı Bencik Koy’unda yaptıktan sonra Emel Sayın Koyu’na, oradan da Orhaniye’ye geçersiniz. Dünyaca ünlü Kızkumu plajına girer, siz de denizin üzerinde yürüyenlere katılabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme için Selimiye’ye geçip, bu eşsiz doğa harikası yerin tadını çıkarabilirsiniz.

5.Gün: Dirsekbükü- Bozburun: Sabah güzel bir kahvaltı sonrası, Dirsekbükü’ne geçer, Hisarönü Körfezi’ndeki en güzel kasabalardan biri olan Bozburun’a varırsınız. Bozburun’da demir atar, akşam yemeği ve geceleme yaparsınız

6.Gün: Kızıl Ada- Serçe Koyu: Sabah kahvaltıdan hemen sonra Kızıl Ada’ya geçip, buradan da Serçe Koyu’na demir atarsınız. Akşam yemeği ve gecelemeyi burada yaparsınız.

7.Gün: Kumlubük- Cennet Adası: Sabah Kumlubük’e geçip,öğleden sonra Cennet Adası’na varırsınız. Bu adıyla özdeşleşen yerde denizin, güneşin ve doğanın tadını çıkartabilirsiniz. Muhteşem koyda geceyi geçirirsiniz.

8.Gün: Marmaris: Marmaris’e geçer, güzel bir kahvaltı sonrası sabah 10:00’da tekneden ayrılırsınız.