Bodrum- Kuzey 12 Adalar- Bodrum

1.Bodrum

2.Kos

3.Leros

4.Patmos

5.Lipsi

6.Kalimnos

7.Akvaryum- Bodrum

8.Bodrum

1.Gün: Bodrum: Mavi yolculuk serüveniniz Bodrum Limanı’ndan tur günü saat 15:00’de teknenize binmenizle başlar. Akşam yemeği teknede yenir ve gece Bodrum’da konakladıktan sonra sabah hareket edilir.

2. Gün: Kos: Kahvaltıdan sonra tur programınız hakkında bilgilendirilirsiniz. Gümrük çıkış işlemleriniz tamamlandıktan sonra Kos Adası’na doğru hareket edilir. Akşam yemeği ve gecelemeyi burada yaparsınız. Ayrıca tekneye bağımlı kalmayıp kısa bir şehir turuna katılabilirsiniz.

 

3. Gün: Leros: Sabah kahvaltısı sonrası, Leros’a doğru yol alırsınız. İlk önce Xirokampos koyuna uğrayıp, yüzme molasının ardından Leros’a geçersiniz. Öğle yemeğinizi burada eşsiz manzara eşliğinde yiyebilirsiniz. Hava şartlarına bağlı olarak Lakki Limanı veya doğudaki Agia Yat Limanı’na giriş yapılır. Burada bisiklet kiralayıp tüm adayı keşfe çıkabilirsiniz.

4.Gün: Patmos: Sabah erken saatlerde yola çıkıp Patmos’a geçersiniz. Ada çevresinde de bulunan uygun koylara geçebilir, buralarda yüzme ve yemek molaları verirsiniz. Akşam yemeği ve gecelemeyi burada yaparsınız.

5.Gün: Lipsi: Sabah güzel bir kahvaltısı sonrası, Lipsi Adası’na hareket edilir. Yüzme molaları vererek adaya varırsınız. Lipsi’de Platis, Giolis gibi masmavi sulara sahip birçok plaj vardır. Görülmeye değer kliseler de bulunan adayı keşfe çıkabilirsiniz.

6. Gün: Kalimnos:  Sabah eşsiz bir ada kahvaltısından sonra, Kalimnos’a geçilir. Ada çevresinde bulunan koylardan birinde yüzme molası verilir. Massouri, Mirties ve Vlyhadia gibi çok güzel plajlar vardır. Akşam yemeği ve gecelemeyi yine burada yaparsınız.

 

7.Gün: Akvaryum- Bodrum: Sabah yapılan son Ada kahvaltısından sonra Gümrük işlemleri için Türkiye’ye giriş yapılır. Akvaryum koyunda verilen yüzme ve yemek molasının ardından Bodrum Limanı’na giriş yapılır.

8.Gün: Bodrum: Sabah yapılan güzel bir Bodrum kahvaltısından sonra 10:00’da tekneden ayrılış vakti.