Bozburun- Göcek- Bozburun

 

  1. Bozburun- Bozukkale
  2. Serçe Limanı
  3. Göcek Körfezi- Batık Hamam
  4. Domuz Adası- Tersane Adası
  5. Göcek
  6. Sarsala- Ağa Limanı
  7. Bozburun
  8. Bozburun

1.Gün: Bozburun-Bozukkale: Bozburun’dan 15:00-16:00 saatleri arası teknenize binersiniz. Mavi yolculuğunuzun ilk durağı Bozukkale olur. Burada akşam yemeği ve gecelemeyi yaparsınız.

2.Gün: Serçe Limanı: Sabah güzel bir kahvaltı sonrası, Serçe Limanı’na geçersiniz. Burada eşsiz denizin ve doğanın tadını çıkarırsınız tüm gün. Akşam yemeği ve gecelemeyi burada yaparsınız.

3.Gün: Göcek Körfezi: Sabah erken saatlerde seyire başlayıp, Göcek Körfezine girersiniz. Burada Göcek Körfezi’nin eşsiz koylarını gezmeye başlarsınız. Batık Hamam’da bunlardan biridir.

4.Gün: Domuz Adası- Tersane Adası: Sabah güzel bir kahvaltı sonrası, Domuz Adası’na geçilir. Deniz molası ve öğle yemeğinin ardında Tersane Adası’na geçilir. Akşam yemeği ve geceleme burada yapılır.

5.Gün: Göcek: Sabah yine doğanın ve denizin kucağında eşsiz bir kahvaltı sonrası Göcek’e geçilir. Burada inip rahatlıkla Göcek’i gezebilir, alternative turlara katılabilirsiniz. Göcek’te gecelemeyi yaparsınız.

6.Gün: Sarsala- Ağa Limanı:  Göcek’te yapılan mükemmel bir kahvaltı sonrası, Sarsala’ya oradan da Ağa Limanına geçilir. Enfes manzaralar eşliğinde olan bu seyirlerde kameranız hep açık kalsın. Geceyi Ağa Limanında geçirirsiniz.

7.Gün: Bozburun: Ağa Limanında güzel bir kahvaltı sonrası Bozburun’a geçilir, enfes manzaralarla bu şirin Ege kasabasına geri dönersiniz. Geceyi Bozburun’da geçirirsiniz.

8.Gün: Bozburun: Bozburun’da kahvaltı sonrası saat 10:00’da tekneden ayrılış vakti.