Göcek- 12 Adalar- Göcek

  1. Göcek
  2. Kızıl Ada- Arap Adası
  3. Yassıca Adaları- Tersane Adası
  4. Domuz Adası- Bedri Rahmi Koyu
  5. Kleopatra Hamamı- Ağa Limanı
  6. Sarsala- Kisebükü
  7. Göcek Adası
  8. Göcek

1.Gün: Göcek: Göcek’e vardığınızda zaten sizi muhteşem bir doğa karşılayacaktır. Siz de saat 15:00 de teknenize binersiniz. Sessizliğin ve doğanın koynunda geceyi Göcek’te geçirirsiniz.

2.Gün: Kızıl Ada- Arap Adası: Sabah güzel bir kahvaltıdan sonra yola çıkarsınız ve Kızıl Ada’ya geçersiniz. Göcek’in birbirinden güzel masmavi koylarını keşfetmeye başlarsınız. Öğle yemeği ve deniz molasından sonra Arap Adası’na geçip, geceyi orada geçirmek için demir atarsınız.

3.Gün: Yassıca Adaları- Tersane Adası: Sabah güzel bir kahvaltı sonrası, Yassıca Adalarına geçersiniz. Burada fotoğraf makinelerinizi elinizden bırakmayın. Ülkemizin ne kadar eşsiz bir yer olduğunun kanıtını yaşayacaksınız. Buradan Tersane Adası’na geçer, akşam yemeğini ve geceyi orada geçirirsiniz.

4.Gün: Domuz Adası-Bedri Rahmi Koyu: Sabah denizin ve doğanın kucağında uyandıktan sonra enfes bir kahvaltı ve Domuz Adası’na geçersiniz. Burada mavi suların keyfini çıkarırsınız, öğle yemeğinizi yersiniz ve Bedri Rahmi Koyu’na geçip gecelemek için bu eşsiz koy da demir atarsınız.

5.Gün: Kleopatra Hamamı- Ağa Limanı: Sabah kahvaltısından sonra Kleopatra’ya geçersiniz. Burada tarihin ve doğanın kucaklaşmasına tanık olursunuz. Bol bol dalış yapın ve bu güzel denizin tadını çıkarın. Sonra Ağa Limanı’na geçip akaşm yemeğinizi yer, geceyi bu eşsiz koyda konaklayarak geçirirsiniz.

6. Gün: Sarsala- Kisebükü: Sabah doğayla iç içe bir kahvaltıdan sonra, Sarsala tüm güzelliğiyle sizi karşılar. Öğle yemeğinin tadını böyle bir koyda çıkardıktan sonra Kisebükü’ne geçip, orada gecelersiniz. Yıldızların ve ayışığının altında.

7.Gün: Göcek Adası: Bu yeryüzü cenneti adaya sabah kahvaltısından sonra geçersiniz. Gün boyu denizin, güneşin, doğanın tadını çıkarıp geceyi geçirirsiniz.

8.Gün: Göcek: Sabah ada kahvaltısından sonra tatilinizin başladığı yere, Göcek’e geçersiniz. Sabah 10:00’da tekneden ayrılırısınız.