Göcek- Kekova- Göcek

  1. Göcek
  2. Kelebekler Vadisi- Gemiler Adası- Ölüdeniz
  3. Kalkan- Kaş
  4. Kekova- Üçağız Koyu
  5. Demre- Kaputaş
  6. Bedri Rahmi Koyu- Sarsala
  7. Tersane Adası- Yassıca Adaları
  8. Göcek

1.Gün: Göcek: Dalaman Havalimanına uzaklığı 30 dakika olan Göcek’e geldiğinizde büyüleyici bir manzarayla karşılaşırsınız. Teknenize saat 15:00’de binersiniz. Yolculuğa sabah başlayacağınız için Göcek’i gezmeye ve keşfetmeye vaktiniz vardır.

2.Gün: Kelebekler Vadisi-Gemiler AdasıÖlüdeniz: Sabah kahvaltısından sonra birbirinden güzel Göcek koylarını keşfetmeye başlarsınız. Gemiler Adası ve yeryüzü cenneti olan Ölüdeniz’e uğrayıp, başka bir cennete Kelebekler Vadisi’ne geçersiniz. Ufacık bir sesle binlerce kelebeğin uçuştuğunu göreceksiniz. Burada gecelersiniz.

3.Gün: Kalkan- Kaş: Sabah doğanın ve denizin kucağında bir kahvaltı sonrası Kalkan’a gelirsiniz. Küçük ve çok güzel olan Kalkan sizi kendine çekecektir. Burada güzel bir öğle yemeği ve Akdeniz’in o sakin, sessiz bakir beldesi Kaş’a gelirsiniz. Akşam yemeği ve gecelemeyi burada yaparsınız.

4.Gün: Kekova- Üçağız Koyu: Kaş’tan ayrılmadan kahvaltınızı yaparsınız. Uluburnu’nu geçtikten sonra Kekova’ya gelirsiniz. Kekova koylarının tamamı yatlar için doğal bir limandır. Denizin, sakinliğin, eşsiz doğanın tadını çıkarttıktan sonra Üçağız Koy’una geçip, akşam yemeğini ve gecelemeyi burada yaparsınız.

5.Gün: Demre-Kaputaş: Sabah kahvaltısından sonra pırıl pırıl deniziyle Demre çıkar önünüze. Burada vakit geçirdikten sonra Kapuaş’a yol alırsınız. Vadinin içindeki enfes koyda kendinizi dergi resimlerinin içinde hissedersiniz. Akşam yemeği ve gecelemeyi burada yaparsınız.

6.Gün: Bedri Rahmi Koyu- Sarsala: Sabah kahvaltısından sonra Bedri Rahmi Eyüpoğlu’un kayanın üzerine çizdiği resim dolayısıyla bu ismi alan koya, oradan da Sarsala’ya geçip akşam yemeği ve geceleme için demir atarsınız

7.Gün: Tersane Adası- Yassıca Adaları: Sabah kahvaltısından sonra Tersane Adası’na geçilip, Yassıca Adalarında geceleme yaparsınız.

8.Gün: Göcek: Sabah teknede güzel bir kahvaltı sonrası saat 10:00’da tekneden ayrılırsınız.