Fiyatlar

Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
 750 Euro  850 Euro  950 Euro  950 Euro  850 Euro  750 Euro

Yat Detayları

Beyzanur gulet 19 metre uzunluğunda olup 2019 yılında yapılmıştır. Beyzanur gulet 2 master 2 double 1 twin kabin olarak 10 kişilik misafir kapasitesine sahiptir. Kaptan ve 2 mürettebat ile servis hizmeti vermektedir. Misafirlerin rahatı ve konforu için mürettebat kabini misafir kabininden ayrı yerde olmaktadır.

Tüm dünyayı saran Covid-19 hastalığının en uzak olduğu mavi yolculuk tatili için siz ve aileniz , arkadaşlarınızla huzurun bol olduğu eşsiz koylarda pandemiden uzak eşsiz tatil fırsatı Beyzanur gulet ile şimdi daha kolay,
Mükemmel bir Türk mutfağına hakim olup açık ve kapalı yemek yeme ve dilenme alanlarına sahip olmaktadır. Siz değerli misafirlerimize muhteşem servis hizmeti sunar. Her misafire özel güneşlenme minderleri ve sandalyeleri mevcuttur.

Misafirlerimiz için salon kısmında LCD TV, DVD oynatıcı ve müzik seti siz değerli misafirlerimiz için hizmetinizdedir. Mavi ve yeşilliğin birleşimi renklerle mavi tur tatili ile muhteşem coğrafi doğa harikası eşsiz izole edilmiş koyları keşfetmek için geç kalmayın.
Mirya Yachting ekibi olarak sizlerin harika bir mavi tur tatili yapmanızı sağlamak için buradayız.
Marmaris, Fethiye, Bodrum, Göcek gibi mavi tur yolculuğunda kendinizi güvende hissetmenizi sağlamak için teknemiz sizlere sunum için hazırdır.

Keyifli bir tatil için marmarismaviyolculuk.com sitemizi incelemeyi unutmayın her bütçeye uygun teknelerimiz ile ekibimiz sizler için en uygun ve en iyi araştırmalar yapmak için hizmetinize hazırdır. Geniş su sporları envanteriyle de öne çıkan teknemiz mutlak memnuniyet odaklı çalışır.
Mavi Tur Tatiliniz esnasında internet yaşamından kopmamak adına da teknemizde Türk Suları sınırlarında geçerli olan wi-fi internet hizmetimiz mevcuttur.

Beyzanur Gulet

Kabin Sayısı: 5
Misafir Kapasitesi:10
Klima: Evet ( Extra )
Mürettebat: Kaptan ve 2 mürettebat
Su Oyuncakları: Şnorkel, Maske, Palet, Basit Olta Takımları
Tip: Gulet
Gövde: Ahşap
Yapım Yılı: 2019
Yenileme Yılı: —
Bayrak: Türk
Liman: Marmaris

Yat Tipi: Gulet
Uzunluk: 20 m
Genişlik: 5 m
Servis Botu: Var

Kabinler: 5
Kabin/ Yatak / Tip: 2 master kabin, 2 double kabin, 1 twin kabin
Banyo: Her kabinde duşakabin
Tuvalet: Her kabinde ev tipi WC
Personel Kabini: Evet
Kabin Klimaları: Yok
Elektrik: 220V, 24V
Mürettebat: Kaptan ve 2 Mürettebat

Barbekü
Güneş tentesi
Güneş yatakları
Balık tutma ekipmanları
Güvertede duş
Deniz Merdiveni