Fiyatlar

Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
 1200 Euro  1350 Euro 1750 Euro 1750 Euro 1350 Euro 1200 Euro

Yat Detayları

Evra Demir Gulet 30 metre uzunluğunda olup 2015 yılında inşa edilmiştir. Evra Demir gulet 6 double kabin ve 12 kişilik misafir kapasitesine sahiptir. Kaptan ve 4 mürettebat ile hizmet vermektedir. Tekne personelinin kendine ait kabinleri vardır. Tüm kabinlerde klima, wc ve duşa kabin bulunur. Konforlu, rahat ve modern yaşam alanlarıyla size güzel bir tatil imkanı sağlar.

Geniş olan ön güvertede rahatça güneşin ve denizin tadını çıkarabilmeniz için dizayn edilmiş minderler, arka güvertede ise büyük bir yemek ve oturma alanı bulunur. Teknemiz mutlak memnuniyet odaklı çalışır. Mükemmel bir Türk mutfağına hakim olup açık ve kapalı yemek yeme ve dilenme alanlarına sahip olmaktadır.

Siz değerli misafirlerimize muhteşem servis hizmeti sunar. Her misafire özel güneşlenme minderleri ve sandalyeleri mevcuttur.
Mavi tur tatiliniz esnasında internet yaşamından kopmamak adına da teknemizde Türk suları sınırlarında geçerli olan wi-fi internet hizmetimiz mevcuttur. Lüksü ve huzuru bir arada yaşamak isteyen misafirlerimize Marmaris, Fethiye, Bodrum, Göcek gibi mavi tur yolculuğunda kendinizi güvende hissetmenizi sağlamaktadır.
Mirya Yachting ekibi olarak sizlerin harika bir mavi tur tatili yapmanızı sağlamak için buradayız. Covid-19 dan uzakta ailenizle veya arkadaşlarınızla keşfedilmemiş koylarda ekonomik tatil fırsatlarını kaçırmayın.

Erva Demir Gulet

Kabin Sayısı: 6
Misafir Kapasitesi:12
Klima: Var
Mürettebat: Kaptan ve 4 mürettebat
Su Oyuncakları: Şnorkel, Maske, Palet, Basit Olta Takımları
Tip: Gulet
Gövde: Ahşap
Yapım Yılı: 2015
Yenileme Yılı: —
Bayrak: Türk
Liman: Bozburun

Yat Tipi: Gulet
Uzunluk: 30 m
Genişlik: 8 m
Servis Botu: Var

Kabinler: 6
Kabin/ Yatak / Tip: 4 double kabin, 2 twin kabin
WC – Duş: Her kabinde var
Personel Kabini: Evet
Kabin Klimaları: Var
Mürettebat: Kaptan ve 4 Mürettebat

Barbekü
Güneş tentesi
Güneş yatakları
Balık tutma ekipmanları
Deniz Merdiveni