Fiyatlar

Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
 500 Euro  590 Euro 650 Euro 750 Euro 590 Euro 500 Euro

Yat Detayları

Güleç Es gulet 24 metre uzunluğunda, 2004 yapımı ve 2015-2019 yılında yenilenmiştir. 6 kabinli olup 12 misafire kadar 6 gece 7 gün mavi tur hizmeti verir. Cumartesi giriş ve Cuma çıkışlı turlar alır. 6 gecelik mavi tur servisi vermesinden dolayı da kiralama fiyatlara daha ekonomik olmakta. Teknede toplam 8 kabin bulunuyor ancak kaptan 2 kabini kendisi ve mürettebata ayırmasından dolayı kalan 6 kabini misafirlerin hizmetine sunuyor.

Mürettebatı teknenin sahibi ve ailesi tarafından oluşurken, mükemmel bir Türk mutfağına hakim olup açık ve kapalı yemek yeme ve dilenme alanlarına sahip olmaktadır. Siz değerli misafirlerimize güzel servis hizmeti sunar. Her misafire özel güneşlenme minderleri ve sandalyeleri mevcut.
Misafirlerimiz için salon kısmında LCD TV, DVD oynatıcı ve müzik seti siz değerli misafirlerimiz için hizmetinizdedir. Mavi ve yeşilliğin birleşimi renklerle mavi tur tatili ile muhteşem coğrafi doğa harikası eşsiz izole edilmiş koyları keşfetmek için geç kalmayın.

Mirya Yachting ekibi olarak sizlerin harika bir mavi tur tatili yapmanızı sağlamak için buradayız.
Marmaris, Fethiye, Bodrum, Göcek gibi mavi tur yolculuğunda kendinizi güvende hissetmenizi sağlamak için teknemiz sizlere sunum için hazırdır.
Keyifli bir tatil için marmarismaviyolculuk.com sitemizi incelemeyi unutmayın

Güleç Es gulet ile harika mavi yolculuk tatiline ekonomik fiyatlara TL ile de ödeme yapabilirsiniz.