Yaz tatilinizde bu sene farklılık yapıp aileniz veya yakın arkadaşlarınız yerine iş arkadaşları ile tekne kiralama yapmak isterseniz, grubunuza özel tekneler mevcut. Ege kıyıları size her zaman güzel koyların, güzel lezzetlerin ev sahipliğini yapar. iş arkadaşlarınız ile güzel motivasyon kazanabileceğiniz mavi tur tatili için uygun tekne seçeneklerimize göz atmayı unutmayınız.

Stres yok, zaman dilimi yok sadece siz ve iş arkadaşlarınız ile teknede 1 hafta tatil neden olmasın ?
İş arkadaşlarınız ile tekne kiralama tatili ile tüm yıl çalışıp ödülünüzü teknede 1 hafta yaşamayı kim istemez. Sabah erken kalmak derdi yok, patron baskısı yok, saat ile işiniz yok. Tüm zamanınızı kendiniz ve iş arkadaşlarınız ile sabahdan akşamlara

iş arkadaşları ile tekne kiralama - Prenses Bugce Gulet

iş arkadaşları ile tekne kiralama – Prenses Bugce Gulet

kadar eğlenip vakit geçirmeye, dinlenmeye ayırırsınız. İş arkadaşlarınız ile mavi yolculuk teknesi kiralamanız için bize grubunuzda ki toplam kişi sayınızı ve gelmek istediğiniz tur tarihinizi vermeniz gerekir. Bu bilgilere göre size aradığınız tarz kiralık mavi tur teknesini en uygun fiyatlara sunabiliriz. Mirya Yatçılık tur danışmanlarımız size en hızlı ve doğru bilgiyi en kısa sürede verecektir.

Neden Prenses Bugce teknesi kiralanmalı ?
İş arkadaşlarınız ile mavi tur tatiliniz için sizlere bir çok tekne sunabiliriz. Kişi sayınız ve tur tarihinize göre alternatifler çoğalır. Ege kıyılarında ki Bodrum, Marmaris, Göcek, Bozburun veya Fethiye liman hareketli bir çok mavi yolculuk teknesiyle gezilere çıkabilirsiniz.

31 metre 2017 yılı yapımı 6 kabinli 12 konuk kapasiteli Prenses Bugce Gulet ile sizlere en nezih mavi tur servisi verebiliriz. 5 deneyimli mürettebatı sizlere tatiliniz boyunca teknede hizmet sağlar. İş arkadaşlarınız ile teknenin tüm imkanlarından faydalanma imkanınız bulunur. Teknenin en önemli özellikleri arasında; mürettebatın ve kaptanın çok deneyimli olması ile teknede ki su sporları çeşitliliğinin iyi olması. Su kayağı, wake board, knee board, paddle board, Ringo, banana, şnorkel maske palet gibi araçlarla denizde tüm gün boyunca eğlenceye doyamazsınız.

teknede su sporları

teknede su sporları

Hem eğlenceli hem de dinlendirici rotalar neresi olabilir ?

Deniz tatilinizin hem eğlenceli hem de dinlendirici geçirmek istemeniz kadar normal bir istek olamaz. Kaptanlarımız her zaman sizlerin memnuniyeti için en güzel koylara ve rotalara seyir alacakları unutulmamalı. Tabi ki denizde güvenlik önde gelir. Bu sebeple hava ve deniz şartlarına bağlı olarak sakin sularda seyir almak öncelik olacaktır.
Her mavi tur rotası çok güzel ancak su sporları istiyorsanız Bozukkale harika seçim olurken, sessiz ve turkuaz renkli sularda kulaç atmak için ise Bozburun koyları enfes seçenektir. Bu sebeple Marmaris-Datça -Marmaris rotasını denemenizi öneririz.

Rezervasyon fırsatlarını kaçırma !!
İş arkadaşlarınız ile deniz gezisinde teknenizi belirlemek için çok geç kalmayın. En kısa sürede istediğiniz tarihlerde, istediğiniz mavi tur teknesi ile gezmeyi istediğiniz rotada rezervasyon yaptırın. Bu rezervasyonlar için Mirya Yatçılık tur danışlarımız size 365 gün boyunca servis verirler.

Ayrıca, kalabalık aile tekne kiralama sayfamıza da göz atmayı unutmayınız.

Rezervasyon Formu

Tur talebiniz bize ulaşması itibariyle 24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.