İzole mavi tur tatili ile deniz sezonu açıldı

İzole mavi tur tatili ile deniz sezonu açıldı. Haftalık mavi yolculuk yatları güvenli şekilde koylara seyir almaya başlarken, tatilciler için fırsat zamanları.

Neden mi fırsat ?

Mavi tur teknelerinde malum bildiğiniz gibi yurt dışından gelen talepler de yoğunluk yaşanıyorken bu sezon ( 2020 ) korona virüsünden dolayı bir çok yabancı tatilci turlarını ertelemeye başladı.
Ertelenen haftalar iç piyasadan gelen talep ile tekrar dolarken, iç piyasa için indirimli kiralama fiyatları oluşmuştur. Bu sebeple tatilciler için, güzel fırsatların yanısıra lüks teknelerde deniz tatili ayrıcalığı ön plana çıkmıştır.

izole mavi tur

izole mavi tur

Bu yıl bir çok otelin kapalı olması yada yarı kapasite çalışacak olması ile deniz turizmi her zamankinden daha fazla ilgi çekmekte. İzole olduğuna inandığınız, bildiğiniz siz, aileniz veya arkadaşlarınız ile en izole koylarda tekne tatili pek tabi ki herkesin tercihi olur. Aynı zamdan bu izole kavramı tekneler için de geçerli. Her hafta dezenfekte edilen tekneler, temizlik kurallarına uymaları ve mürettebat konusunda gösterdikleri hassasiyet ile deniz tatilcileri en güzel servisleri sunmakta.

Sizlere, izole tekneler arasında popüler bir tekneden bahsetmek istiyoruz.

Marmaris liman adresli Prenses Bugce Gulet. 31 metre 2017 yılı yapımı, 6 kabin ve 12 seçkin konuk kapasiteli teknemiz mavi tur servisi verir. Teknede bulunan 5 deneyimli mürettebat servis konusunda en iyi hizmeti vermeye çalışırlar. Prenses Bugce teknesinin en büyük 2 özelliği vardır.

izole mavi tur - Prenses Bugce

izole mavi tur – Prenses Bugce

Birincisi, mürettebat. İkincisi ise çok çeşitli su sporlarının olması. Teknede 100 hp zodiac bot, su kayağı, wakeboard, kneeboard,  banana, paddleboard, Ringo, maske, palet, şnorkel standartları arasında yer alır. Tüm bu su oyuncaklarını kullanımı ücretsiz sadece benzin gideri müşteriye aittir.

En popüler rotalar arasında ise Hisarönü körfezi, Gökova körfezi ve Göcek adaları öncelikli gelir. Hareket ve dönüş limanları ise Marmaris, Göcek, Bodrum, Fethiye, Bozburun limanlarıdır. Teknelerin tur programına göre yada liman adreslerine göre hareket dönüş limanları belli olur.

Deniz tatiliniz için kış aylarında iseniz Ocak, Şubat gibi aylarda erken rezervasyon yaptırınız. Bahar ayları yada Yaz aylarında iseniz son dakika mavi tur kiralama fırsatlarını kaçırmayın.

Rezervasyon Formu

Tur talebiniz bize ulaşması itibariyle 24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.