İş arkadaşlarınız veya aileniz ile kalabalık bir grup oluşturup mavi tur tekne kiralama tatiline mi çıkmak istiyorsunuz ? Kalabalık aile tekne kiralama seçeceği için uygun tekneler ve daha fazla bilgiler için sayfamıza göz atınız.
Mavi yolculuk tatilinizde size büyük ve geniş bir tekne gerekiyorsa ise Türkiye tersaneleri ve limanları bu konuda çok alternatif sunmakta.

Büyük kapasiteli tekne kiralama Avantajları
Grubunuz ile 2 yada 3 tekne kiralama yerine 8-9-10 kabinli tek tekne kiralayıp tatilinizi daha ucuza getirebilirsiniz. Büyük kapasiteli teknelerde ki tekne kira ücretinden dolayı paranızda tasarruf yapabileceğiniz gibi misal Yurt dışı rotalarında da bir kaç tekne yerine 1 tekne ile çıktığınız taktirde liman ve ada masraflarında da para tasarrufu yaparsınız. Bu sebeple kalabalık gruplara özel kiralık mavi tur tekneleri için sitemizde ki tekne listesine bakmayı unutmayınız.

kalabalık tekne kiralama

kalabalık tekne kiralama

Vitrin Büyük Grup Teknesi
Kalabalık gruplara özel tekne kiralama listelerimiz arasında ön plana çıkan tekneler arasında ise; S oğlu guleti size tanıtabiliriz. 40 metre, 10 kabinli ve 20 misafir kapasitesi ile hem Türkiye sularında hem de Yurt dışı sularında mavi tur hizmeti sağlar. Teknemiz çok geniş sosyal alanlara sahip misal ön güverte alanında ki güneşlenme alanı ve aynı alan içerisinde yer alan yemek masası ve oturma yerleri size alternatif yer sağlar. Arka güverte alanında ki oturma alanı ve büyük yemek masası da 20 kişi aynı anda yemek yeme imkanı size sağlamakta.
Kabinleri son derece geniş ve lüks konfora sahip teknemizin her kabininde duş, wc, klima standartları arasında yer alır. Tekne, her sene kışın bakımdan geçirilir. Gerekli tüm ahşap ve mekanik, elektrik, motor, jeneratör bakımları yapılıp denize hazır hale getirilir.

En Güzel Rota Planlaması Nasıl Yapılmalı

Büyük gruplara uygun tekneler hacim olarak da limanlarda özel pozisyon alırlar. Misal, bu tarz büyük teknelerin salma ölçülerinden dolayı limanlarda veya koylarda derin yerlere demir atarlar. Bu sebeple gidilecek rota güzergahında da hem misafire göre hem de tekneye göre planlama yapılması iyi olur. Sığ kıyılarda kimse kötü süprizler karşılaşmak istemez.
Göcek – Kekova – Göcek yada Marmaris – Datça – Marmaris rotaları S oğlu guleti için son derece güzel seyahat yerleri olabilir. Misafirlerin tarihi yerleri keşfetmeleri, bol bol su sporları yapmaları ve sakin koyları ziyaret etmeleri açısından muhteşem koylara ev sahipliği yapar.

Kalabalık Aile Tekne Kiralama

Kalabalık aile tekne kiralama planınız için sizlere sitemizden en uygun büyük grup teknelerini uygun fiyatlara sunabiliriz. Listelerimizde bulunan 8 kabinli tekneler, 9 kabinli tekneler gibi sayfalarımıza göz atmadan tatil planlarınızı oluşturmayın diyoruz. Mirya Yatçılık tur danışmanlarımız size 365 gün boyunca servis desteği vereceklerdir. Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Rezervasyon Formu

Tur talebiniz bize ulaşması itibariyle 24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.