Marmaris- Datça- Marmaris

  1. Marmaris
  2. Serçe- Bozukkale
  3. Datça
  4. Aktur- Bencik
  5. Orhaniye- Selimiye-Bozburun
  6. Kızıl Ada- Çiftlik Koyu
  7. Turunç- Cennet Adası
  8. Marmaris

1.Gün: Marmaris: Marmaris Limanın’dan saat 15:00’de tekneye yerleşerek, akşam yemeği ve gecelemeyi burada yaparsınız.

2.Gün: Serçe-Bozukkale: Sabah güzel bir kahvaltı sonrası Serçe’ye geçersiniz. Denizin tadını çıkarıp bu masmavi koy dan Bozukkale’ye geçip, akşam yemeğinizi burada yer, geceyi burada geçirirsiniz.

3.Gün: Datça: Sabah erkenden yola çıkıp Datça’da tertemiz, çam ve badem ağaçlarıyla dolu havasıyla kahvaltınızı yaparsınız. Buraya ertesi sabaha kadar demir atarsınız.

4.Gün: Aktur-Bencik: Sabah kahvaltısından sonra Aktur’a geçersiniz. Aktur’un Turkuaz rengi sularının tadını çıkarttıktan sora, Bencik Koy’una geçip burada akaşam yemeği ve gecelemeyi yaparsınız.

5.Gün: Orhaniye-Selimiye-Bozburun: Sabah Bencik’te eşsiz bir kahvaltı sonrası Orhaniye’ye geçersiniz. Kızkumu plajı ve Orhaniye’yi keşfettikten sonra Selimiye’ye geçersiniz.Akşam yemeği ve geceleme için Bozburun’a geçip, bu cennet köşesinde  demir atarsınız.

6.Gün: Kızıl Ada-Çiftlik Koyu:: Sabah güzel bir kahvaltıdan sonra KızılAda’ya geçip, buradan da Çiftlik Koy’una geçer demir atarsınız. Akşam yemeği ve gecelemeyi burada yaparsınız.

7.Gün: Turunç- Cennet Adası: Sabah kahvaltısından sonra Turunç’a geçer eşsiz suların tadını çıkarırsınız, akşam yemeği ve gecelemeyi Cennet Adası’nda o muhteşem koyda yaparsınız.

8.Gün: Marmaris: Sabah Ada’da kahvaltınızı yapıp, Marmaris’e geçersiniz. Saat 10:00’da tekneden ayrılış vakti.