Marmaris- Fethiye- Marmaris

 

  1. Marmaris
  2. Ekincik Körfezi- Dalyan
  3. Batık Hamam- Tersane Adası- Kızıl Ada
  4. Fethiye
  5. Göcek Adası- Yassıca Adaları
  6. Bedri Rahmi Koyu- Sarsala- Ağa Limanı
  7. Kumlubük- Cennet Adası- Marmaris
  8. Marmaris

1.Gün: Marmaris: Marmaris’ten öğleden sonra saat 14:00-15:00 arası teknenize binersiniz. Gecelemeyi Marmaris’in eşsiz güzellikleri arasında burada yaparsınız.

2.Gün: Ekincik Körfezi- Dalyan: Sabah saatlerinde güzel bir kahvaltının ardından Ekincik Körfezi’ne geçilir. Burada obsiyonel olarak düzenlenen Dalyan turuna katılabilirsiniz. Bu eşsiz körfezde akşam yemeği ve gecelemeyi yaparsınız.

3. Gün: Batık Hamam- Tersane Adası- Kızıl Ada: Sabah erken saatlerde yola çıkılır ve Göcek Körfezi’ne ulaşılır. Batık Hamam’da güzel bir kahvaltı yapılır. Bu tarihi yerde denizin derinliklerine dalıp, siz de keşifler yapabilirsiniz. Oradan Tersane Adası’na geçilir.Öğle yemeği ve yine deniz molasından sonra Kızıl Ada’ya varılır. Akşam yemeği ve geceleme Kızıl Ada’da yapılır.

4. Gün: Fethiye: Sabah erken saatlerde Fethiye Limanı’na giriş yapılır. Bu enfes, dünyaca ünlü kıyılarda bir gün geçirmek bile size az gelebilir. Geceyi burada geçirirsiniz.

5.gün: Göcek Adaları- Yassıca Adaları: Sabah kahvaltısından sonra Göcek Adası’na geçiş yapılır. Göreceğiniz en güzel manzaralar eşliğinde burada demirlersiniz. Oradan Yassıca Adaları’na geçersiniz,buradaki takım adalar sizin için harika bir deneyim olacaktır. Denizin, o mavi suların tadını çıkarın burada.

6.Gün: Bedri Rahmi Koyu- Sarsala- Ağa Limanı: Sabah doğa ve denizin koynunda kahvaltınızı yaptıktan sonra, Bedri Rahmi’nin adını taşıyan koya giriş yaparsınız. Burada deniz, yemek molası verdikten sonra Sarsala’ya, oradan da Ağa Limanı’na geçersiniz.

7.Gün: Kumlubük- Cennet Adası- Marmaris: Sabah kahvaltısından sonra Kumlubük Koyu’na geçilir. Göreceğiniz en mavi sularda demirlersiniz. Buradan, akşam üzeri  Cennet Adası’na geçip, geceyi burada geçirirsiniz.

8.Gün: Marmaris: Mavi Yolculuğunuzun başladığı yemyeşil Marmaris’e giriş yaparsınız. Güzel bir kahvaltı sonrası saat 10:00’da tekneden ayrılırsınız.