Marmaris- Fethiye- Marmaris

  1. Marmaris
  2. Ekincik Körfezi- Dalyan
  3. Batık Hamam- Tersane Adası- Kızıl Ada
  4. Fethiye
  5. Göcek- Yassıca Adası
  6. Bedri Rahmi Koyu- Sarsala- Ağa Limanı
  7. Kumlubük- Cennet Adası- Marmaris
  8. Marmaris

1.Gün: Marmaris: Öğleden sonra saat 15:00’da teknenize Marmaris Limanı’ndan binersiniz. Bitmesini istemeyeceğiniz tatiliniz burada başlar. Geceyi Marmaris’in eşsiz manzarasıyla geçirirsiniz.

2.Gün: Ekincik Körfezi- Dalyan: Sabah güzel bir kahvaltıdan sonra, Ekincik Körfezi’ne doğru yola çıkılır, inanılmaz manzaralar eşliğinde seyir yaparsınız. Körfeze varmadan yolda Dalyan’a uğrarsınız. Öğle yemeği ve deniz molasından sonra geceyi Ekincik’te geçirirsiniz.

3.Gün: Batık Hamam- Tersane Adası- Kızıl Ada: Sabah erken saatlerde yola çıkılır, kahvaltı ve deniz için Batık Hamam’da mola verilir.Bu tarihi yeri gelmişken keşfedebilirsiniz. Oradan çıkınca Tersane Adası’nda öğle yemeğinizi yersiniz ve Kızıl Ada’ya geçersiniz. Gecelemeyi bu enfes koyda yaparsınız.

4.Gün: Fethiye: Sabah Fethiye Limanı’na giriş yaparsınız.Burada sabah kahvaltınızı yapıp, bu güzel yeri, gezebilirsiniz. Öğlen yemeği ve akşam yemeği bu dünyaca ünlü sularda yapıldıktan sonra geceyi Fethiye’de geçirirsiniz.

5.Gün: Göcek- Yassıca Adası: Kahvaltıdan sonra Göcek’e doğru yola çıkılır.Yassıca Adası’na varana kadar inanılmaz koylar görürsünüz. Yassıca Adası’na vardığınızda demir atar, güzel bir öğle yemeği ve denizin tadını çıkarırsınız. Bu sularda dalış yapmayı, iyice derinlere inmeyi unutmayın!! Muhteşem manzaralar göreceksiniz. Geceyi Göcek Koylarında geçirirsiniz.

6.Gün: Bedri Rahmi Koyu- Sarsala- Ağa Limanı: Göcek’te leziz bir kahvaltı sonrasında Bedri Rahmi Koyu’na varılır. Daha sonra Sarsala’ya geçilip, öğle yemeği burada yenir ve güzel bir deniz molasından sonra Ağa Limanı’na geçilir. Akşam yemeği ve geceleme için buraya demir atarsınız.

7.Gün: Kumlubük- Cennet Adası- Marmaris: Sabah güzel bir kahvaltının ardından Kumlubük’e doğru yola çıkılır. Burada öğle yemeği ve muhteşem sularında yüzdükten sonra Cennet Adası’na geçersiniz. 5 çayınızı burada içtikten sonra Marmaris’e giriş yaparsınız. Akşam yemeği ve geceleme Marmaris’te yapılır. Bu arada Marmaris’in gece hayatını da yaşamış olursunuz.

8.Gün: Marmaris: Sabah kahvaltısından sonra saat 10:00’da tekneden ayrılış vakti.