Mavi Yolculuk Tatilinin Avantajları

Yaz aylarını hepimiz iple çekiyoruz. Bütün bir kışın stresi, monoton bir hale gelen ev ile iş arasında gidip gelmeler, trafikte boşa geçirilen saatler bir yana bir de çocukların okulları ile ilgili yapılan koşuşturmalar v.s… Bu liste çok uzayabilir.

Bizim de, kışın geçen bu stresli, yoğun günlerden sonra, yaz tatili planlarımızı yapıp, yıllık izinlerimize göre tarihimizi belirleyip rahat bir nefes almamız gerekiyor. Tatil, artık bu kadar monotonlaşan yaşam koşulları için bir lüks olmaktan çıkıp, çoktan ihtiyaç halini aldı.

Hayellerimizi süsleyen tatili bir de mavi yolculuk olarak düşünün bir kere! Her sabah, ayrı bir koy da uyanmak, hemen güverteden suya dalıp yüzümüzü deniz suyuyla yıkamak, sizin için hazırlanan kahvaltıya oturup en lezzetli, en taze ürünlerle kahvaltınızı etmek, oluşturduğunuz rotada ilerlerken eşsiz koylarda demirleyip masmavi suların tadını çıkarmak, geceleri yakamozlar eşliğinde yemeğinizi yiyip, doyumsuz sohbetler yaşamak, belki de uyku tulumunuzu giyip güvertede rüyalara dalmak.

Bir mavi yolculuk tatilinde yaşayabileceğiniz artılar, kara tatillerine göre çok fazladır. Konfordan, lüksten yanaysanız, deniz tatilinde bu imkansız diyorsanız yanılıyorsunuz. Artık mavi yolculuklar için hazırlanan guletlerde her türlü konfora da ulaşmanız mümkün. Gayet şık, en trend şekliyle hazırlanan kabinler, keyif alanlarının şık donanımları, bolca su sporları aktiviteleri, tecrübeli kaptanlar ve mürettebatlar, size özel şef aşçınız, jakuzili tekneler, tüm kabinlerin ve salonun da klimalı guletleri…

Yok eğer konfordan uzak,  daha salaş bir tatil istiyorum diyorsanız, bu istekleriniz doğrultusunda bir tekne kiralayıp, kitaplarınızı, mayolarınızı ve terliklerinizi yanınıza alıp kendinizi mavi sulara bırakabilirsiniz.

Bu yolculukta siz, otellerin gürültüsünden, sürekli yapılan animasyonlarından, sabahları şezlong ayarlamak için vereceğiniz çabalardan, uzayıp giden yemek kuyruklarından, her gün yüzlerce kişiyle içi içe bir tatilden uzak olacaksınız. Eğer Ege ve Akdeniz üzerine odaklı ise tatiliniz, ülkemizin en güzel kıyılarına gidip havuzlarda yüzmek olmasın amacınız. Amacınız, en berrak, en ünlü, mavi bayraklı sularda yüzmek, tarihimizi  kendi gözünüzden keşfetmek, bakir koyların tadını çıkarmak olsun.

Mavi yolcular, siz de bu eşsiz tatili yaşamak istiyorsanız, erken rezervasyonun da fiyat avantajlarını kaçırmayın. Teknenizi kış aylarında belirleyip, yerinizi ayırtın. Eğer bu yaz için son ana kaldıysa planlarınız, elinizi çabuk tutmalısınız!!!

Şirketimizin iletişim bilgilerinden bizimle görüşüp, hemen bu güzel tatile dahil olabilirsiniz.

https://marmarismaviyolculuk.com/

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]