Seçim Sonrası Son Dakika Mavi Tur Fırsatı

23 Haziran Istanbul seçimleri sonrasına son dakika mavi tur fırsatlarını yakalamak istiyorsanız geç kalmadınız. Tatilcilerin okullar kapanmasıyla soluğu Ege ve Akdeniz’in koylarında, otellerinde alacağı haziran ayı içerisinde yer alan İstanbul seçimi sonrası turizm yerlerinde yeniden canlılık olacağı görünmekte.

Yollar, caddeler, oteller ve tüm diğer konaklama tesisleri İstanbul seçimi sonrasına kilitlenmiş durumda. 2019 yaz tatilinden sadece konaklama yerleri değil aynı zamanda mavi yolculuk tekneleri de payını almakta. Son yıllarda yerli turizm pazarını kendisine büyük bir beğeni ile çekmeyi başaran mavi yolculuk, farklı bütçe aralıklarında fırsatlar sunuyor.

mavi yolculuk
Bütçeniz ve kişi sayısınıza göre ister kabin kiralama isterseniz de özel tekne kiralama seçenekleri ile denizin ve koyların tadını yaşayabilirsiniz. Yaz aylarında deniz kokusu kadar özlenen başka bir şey ne olabilir ki ?

bodrum mavi yolculukDeniz olmadan da yaz tatilini düşünmek fena.. o yüzden tekneyle tatil ya da teknede tatil bir yaşam biçimi olurken sizlere farklı lüks konseptlerinde seçenekler sunmakta. En iyisi mi sizlere bu konuda daha detaylı bilgileri, tekne kiralama tekliflerimizde sunalım. Mirya Yatçılık şirketine +90 532 137 2988 nolu telefondan yada +90 252 413 4135 nolu telefonumuzdan ulaşabilir, son dakika mavi tur fırsatlarından hemen faydalanabilirsiniz.
[/vc_column_text][contact-form-7 404 "Bulunamadı"][/vc_column][/vc_row]