Tekne kiralamada sizin için neler önemlidir

Tekne kiralamada sizin için neler önemlidir ?
Evet bir yaz sezonu daha yaklaşırken hayatınızın rutin yaşamından kaçıp kendinizi denize atmaya ne dersiniz ? 2021 yaz sezonunda denizde olmaya hazırsanız sizin ve grubunuz için uygun fiyatlı teknelerimize göz atmayı ihmal etmeyiniz.

2021 yaz sezonu için Nisan ayının son haftasından itibaren Kasım ayının ilk 2 haftasına kadar ki süre içerisinde denizde tatil modelini düşünebilirsiniz. Sitemiz içerisinde 2 kabinli ile 9 kabin arasında ki teknelerimize bakabilirsiniz. Bir başka yol ise tekne tatili konusunda hiç tecrübeniz yok ise bize grubunuzda kaç kişi olacağını ve çıkmak istediğiniz tatil tarihini belirtin size farklı bütçelerde kişi sayınıza göre haftası boş olan teknelerimizi teklif edelim.

Her limandan bir başka ifade ile Marmaris, Bozburun, Bodrum, Göcek ve Fethiye limanlarından hareketli kiralık teknelerimiz mevcut olup ortalama her bütçeye göre teknelerimiz bulunur.

Tekne kiralarken sizin için neler önemlidir ? 

Tekne alternatifi olarak elimizde seçenek çok ama önemli olan sizlerin nasıl bir tekne istediğinizi bize anlatmanız.
* Teknenin uzun ve geniş olması mı, belli bir şartınız var mı ?
* Teknede ki mürettebat servisi misal 5 yıldızlı bir otel servisi gibi üst düzey mi olsun istersiniz ?
* Teknenin kabin konforu 5 yıldızlı otel gibi üst seviyede mi olsun.. misal kabinde jakuzi tercihiniz olur mu ?
* Teknede ki su sporlarının olup olmaması önemli mi ?
* Grubunuz çocuklu ise teknede çocuklara göre extra özellikler olması tercihiniz mi ?
* Tekne değil de rota mı sizin için ön planda ki tercihtir ?
* Tekne tatiliniz boyunca sadece güneş, deniz, yemekler değil de aynı zamanda party, eğlence modu yaşamak istermisiniz ?
* Tekne tatilinizi arkadaşlarınız ile organize ederken aynı zamanda yoga seansları da yapmak ister misiniz ?

Tekne kiralamada sizin için neler önemlidir

Tekne kiralamada sizin için neler önemlidir

Yukarı da ki maddeler gibi farklı seçenekler de oluşturabilinir. Türkiye’de ki mavi yolculuk tatili esnek tipleri ile deniz tatilcilerine çok çeşitlilik sunmakta. Bilhassa, Bodrum ve Gökova Körfezi ile Marmaris ve Hisarönü Körfezi, Göcek – Fethiye limanları ve Kaş, Kalkan, Kekova destinasyonları tatilcilere çok zengin rota çeşitliliği sunmakta.
İster tek yön isterseniz de çift yön olmak üzere farklı rota seçeneklerini 1 hafta veya 2 haftalık tur programları ile oluşturmak elimizde. Siz yeter ki tatil tarihinizi belirleyin gerisi bizde.

Pandemi sebebiyle teknelerimiz temizlik kurallarına uygun şekilde turlara hazırlanmaktadır. Covid-19 hijyen kurallarına her tur öncesi birebir uyan guletler, mavi tur tatillerine sorunsuz çıkmakta. Mürettebatların sağlık kontrolleri rutin olarak yapılmakta.

Yasin bey gulet - master kabin

Yasin bey gulet – master kabin

Erken rezervasyon dönemlerinde teknelerde uygulanan indirim seçenekleri aynı zamanda son dakika dönemlerine girdiğimiz tarihlerde de uygulanmakta. Yatların boş haftası kalması durumunda son dakika indirim imkanları fırsat olabilir. Tüm bu fiyat fırsatları için Mirya Yatçılık ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere deneyimli mavi tur ekibimiz ile tur programınızı oluşturabilir ve en uygun kiralık tekne seçeneklerini tarafınıza sunabiliriz. Ekibimiz ile görüşmeleri WhatsApp, e-mail yada telefon ile gerçekleştirebilirsiniz.

Rezervasyon Formu

Tur talebiniz bize ulaşması itibariyle 24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.